• slider
  • slider
  • slider

O nas

Zakład realizuje świadczenia zdrowotne w ramach umowy z NFZ z zakresu rehabilitacji ambulatoryjnej. Zabiegi wykonywane są przez wykwalifikowany personel w czterech działach: Fizykoterapii, Kinezyterapii z krioterapią, Hydroterapii, Masażu leczniczego.

Historia zakładu</strong>Poradnia Rehabilitacji na Morenie została otwarta 1990 r. jako jedna z poradni w Przychodni Specjalistycznej podlegającej ZOZ-owi nr 1 w Gdańsku. W 2000 roku kiedy przychodniom woj. pomorskiego stworzono możliwość prywatyzowania pracownicy Poradni Rehabilitacji na Morenie skorzystali z tej możliwości i utworzyli spółkę z o.o., która założyła Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej FIZ – MED.

Zakład realizuje świadczenia zdrowotne w ramach umowy z NFZ z zakresu rehabilitacji ambulatoryjnej. Zabiegi wykonywane są przez wykwalifikowany personel w czterech działach: Fizykoterapii, Kinezyterapii z krioterapią, Hydroterapii, Masażu leczniczego.Historia zakładu</strong>Poradnia Rehabilitacji na Morenie została otwarta 1990 r. jako jedna z poradni w Przychodni Specjalistycznej podlegającej ZOZ-owi nr 1 w Gdańsku. W 2000 roku kiedy przychodniom woj. pomorskiego stworzono możliwość prywatyzowania pracownicy Poradni Rehabilitacji na Morenie skorzystali z tej możliwości i utworzyli spółkę z o.o., która założyła Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej FIZ – MED.